طنزوسرگرمی

مدیریت بحران

مدیریت بحران:

در یکی از دانشگاه‌های تورنتو مد شده بود دخترها وقتی می‌رفتن تو دستشویی، بعد از آرایش کردن، آئینه رو می‌بوسیدند تا جای رژ لب شون روی آئینه دستشویی بمونه!.

مستخدم بیچاره از بس جای رژ لب پاک کرده بود خسته شده بود. برای همین موضوع رو با رئیس دانشگاه در میون گذاشت.

فردای اون روز رئیس دانشگاه تمام دخترها رو جمع کرد جلوی دستشویی و گفت:کسانیکه که این کار رو می‌کنن خیلی برای مستخدم ایجاد زحمت می‌کنن.

حالا برای اینکه شما ببینین پاک کردن جای رژ لب چقدر سخته، یه بار جلوتون پاک می‌کنه. مستخدم با آرامش کامل رفت دستمال رو فرو کرد تو آب توالت فرنگی وقتی دستمال خیس شد، شروع کرد به پاک کردن آینه و از اون به بعد دیگه هیچکس آیینه‌ رو نبوسید.!

پارس گیلدا

همیشه در مدیریت مسایل ومشکلات زندگی،روشهای فیزیکی و تنبیهی در همه جا کارساز نیست.گاهی باید بدنبال روشهای نرم افزاری و توجیهی قابل قبولی رفت که اثر گذاریش بسیار بیشتر از روشهای تنبیهی میباشد.داستان فوق شاید هم غیر واقعی باشد ولی آنچه که به ما میگوید این است که اولا هیچ مسئله لاینحلی وجود ندارد.ثانیا برای حل هر مسئله باید راه حل مناسب و تاثیر گذارش را یافت.

مدیریت بحران

مطالب بیشتر

نمایش بیشتر

مدیر سایت

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق / چار تکبیر زدم یکسره بر هر چه که هست..! "حافظ" ......؛ نام و نام خانوادگی:حسین شعبانی مژدهی ؛ شغل: آزاد؛ تحصیلات: لیسانس در مهندسی؛ متاهل و پدر ؛ علاقمند به طبیعت گردی و کوهنوردی و عکاسی ومستندکردن تجارب نزدیک به هفت دهه پیمایش در این محنتگه خاکی..

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا