گوناگون

دنیای سیاست

به دنیای سیاست خوش آمدی..!

دنیای سیاست:

از دختر یکی از دوستانم پرسیدم که وقتی بزرگ شدی میخواهی چیکاره بشوی؟

نگاهم کرد و پاسخ داد که میخواهد رئیس جمهور شود!.

پرسیدم که اگه رئیس جمهور شوداولین کاری که دوست دارد انجام شود چه هست؟
جواب داد : به مردم گرسنه وبی خانمان کمک کند.!
گفتم : نمی توانی منتظر بمانی که وقتی رئیس جمهور شدی این کار رو انجام بدهی ، می توانی از فردا بیایی خونه ی من و چمن ها رو بزنی ، درخت هارو وجین کنی و پارکینگ رو جارو کنی. اونوقت من به تو مبلغی میدهم و تورا میبرم جاهایی که بچه های فقیر هستند و تو میتوانی این پول را بدهی به آنها تا برای غذا و خانه جدیدخرج کنند.
مستقیم توی چشمهایم زُل کرد و گفت: چرا همان بچه های فقیررا نمیبری خونه خودت تا این کارها رو انجام بدهند و همان پول را مستقیما به خودشان بدهی؟
نگاهی به او کردم وگفتم به دنیای سیاست خوش آمدی!.

پارس گیلدا

سیاست دنیای عجیب و غریبی دارد.قطعا در سیاست صداقت وجود ندارد.ولی هوش ودرایت وفراست وکیاست تا دلت بخواهد یافت میشود.افرادی که وارد دنیای سیاست میشوند اگر از چنین قابلیتها و خصلتهایی برخوردار نباشند حتما منافع ملی راقربانی خواهند کرد.ملتی که دارای چنین سیاستمدارانی شود منابع خود را از دست خواهد دادو حتی استقلال  وآزادی او نیز زیر سوال خواهد رفت.مخصوصا در دنیای امروزی که  سیاستمداران خبره و برجسته مجهز به علم و آشنا به دانش علم سیاستند.
دنیای سیاست

مطالب بیشتر

نمایش بیشتر

مدیر سایت

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق / چار تکبیر زدم یکسره بر هر چه که هست..! "حافظ" ......؛ نام و نام خانوادگی:حسین شعبانی مژدهی ؛ شغل: آزاد؛ تحصیلات: لیسانس در مهندسی؛ متاهل و پدر ؛ علاقمند به طبیعت گردی و کوهنوردی و عکاسی ومستندکردن تجارب نزدیک به هفت دهه پیمایش در این محنتگه خاکی..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا