اجتماعی

روزمهندس

پنجم اسفندماه روز مهندس

روزمهندس:

فارغ از مدرک تحصیلی اگر توانستید روزی برای عبور از افکار منفی پلی بسازید.یا برای پشت سر نهادن بحرانها و طوفانهای متلاطم دریای زندگی سکان قایق نجاتتان را در دست و به ساحل آرامش رهنمون شوید.هرگاه توانستید مدار خوشبختی خودتان را طراحی و جریان زندگی مسالمت آمیز،موفق و سالمی را در آن جاری سازید.یا در سکوی پرتاب خود و دیگران به مدار پیشرفت، نقش ایفا کنید .یا در یاد و خاطر دیگران حافظه هایی مملو از صفر ویک های خاطره انگیز و مثبت بر جای بگذارید.

شما در به حرکت درآوردن خود از حالت “بودن ” به وضعیت” شدن ” موفق گشته و در قاموس هندسه هستی و نظام آفرینش یک مهندسید.هر روز،روز شماست.روزتون مبارک🍬🍮⚘

ضرورت ایجاد درک مهندسی در اذهان احاد جامعه

باید بدانیم درک مهندسی با مدرک مهندسی دو مقوله متفاوت هستند.امروزه در جامعه ما مدرک مهندسی زیاد است.ساختن چنین مدارکی آسان وسازندگان آن بیشمارند.ولی آنانکه بتوانند در اشخاص درک مهندسی ایجاد بکنند.انسانها را به قاموس و نظام هستی و طبیعت آشنا و مُشرف بگردانند کَمَند.

ایجاد شعور درست اندیشیدن،درست گفتن ودرست ساختن ودرنهایت درست زندگی کردن کار آسانی نیست ونیل به این شعور و آگاهی، درک میخواهد که با مدرک حاصل نمیشود.

ایجاد درک مهندسی در اذهان احاد جامعه بحران زده ما امروزه  از اهم مُهمات واز اوجب واجبات است.

پارس گیلدا
روزمهندس

مطالب بیشتر

نمایش بیشتر

مدیر سایت

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق / چار تکبیر زدم یکسره بر هر چه که هست..! "حافظ" ......؛ نام و نام خانوادگی:حسین شعبانی مژدهی ؛ شغل: آزاد؛ تحصیلات: لیسانس در مهندسی؛ متاهل و پدر ؛ علاقمند به طبیعت گردی و کوهنوردی و عکاسی ومستندکردن تجارب نزدیک به هفت دهه پیمایش در این محنتگه خاکی..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا