دانستنیها

عصر طلایی

پدیده ایی منحصر بفرد که تقریبا هر هشتصد سال یکبار اتفاق می افتد

عصر طلایی:

سیاره های مشتری و زحل دو غول گازی منظومه شمسی هستند . این دو سیاره در شامگاه یکم دیماه 1399 در مدار هم قرار گرفتند.این پدیده تقریبا هر هشتصد سال یکبار اتفاق می افتد وبنوعی آنرا ستاره کریسمس مینامند.

بنا به روایت انجیل ستاره کریسمس ، ستاره  درخشانی ست که مقارن تولد حضرت مسیح پدید آمده است.بنا به وعده اختر بینان با این تقارن دوران طلایی 200 ساله برج آکواریوس یا دلو آغاز میشود.

طبق  این وعده عصر تحت سیطرهٔ عنصر هوا،‌ نظیر عصر ۲۰۰ سالهٔ آکواریوس که از دیروز آغاز شده، با مسائلی نظیر کانون‌زدایی از قدرت، تغییر نظم، جابجایی‌های عظیم، و توسعهٔ معنویت ارتباط دارد. رویدادهای تاریخی نظیر «سقوط پادشاهی اسکندر»، «تفرقه در امپراطوری مغول‌ پس از مرگ چنگیز خان»، «فروپاشی فئودالیسم اروپایی در اثر طائون سیاه» در این دوره‌ها روی داده‌اند.

این ویدئو در تاریخ یکم دیماه 1399 از یکی از سواحل استرالیا گرفته شده است.

پارس گیلدا
عصر طلایی

مطالب بیشتر

نمایش بیشتر

مدیر سایت

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق / چار تکبیر زدم یکسره بر هر چه که هست..! "حافظ" ......؛ نام و نام خانوادگی:حسین شعبانی مژدهی ؛ شغل: آزاد؛ تحصیلات: لیسانس در مهندسی؛ متاهل و پدر ؛ علاقمند به طبیعت گردی و کوهنوردی و عکاسی ومستندکردن تجارب نزدیک به هفت دهه پیمایش در این محنتگه خاکی..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا