طنزوسرگرمی

پیچیدگی های تکنولوژی

لزوم دقت در نوشتن آدرس ایمیل..!

پیچیدگی های تکنولوژی:

سالها قبل که ایمیل بتازگی ایجاد شده بود شخصی که به تنهایی به مسافرت رفته بود پس از رسیدن به شهر مورد نظر، عازم هتل مربوطه میگردد. او از وای فای مجانی هتل برای همسرش ایمیلی میفرستد تا او را از سلامتی خود مطلع سازد.

در همین حین در جایی دیگر ،خانمی که بتازگی از خاکسپاری همسرش به خانه مراجعت کرده بود اینباکس ایمیلهای خود را گشود تا به پیامهای تسلیت دوستان و آشنایان پاسخ دهد. به محض دیدن ایمیل بالا که آدرسش اشتباهی تایپ و برای او ارسال شده بود بیهوش شد و نقش بر زمین گشت.

پیچیدگی های تکنولوژی

متن ایمیل از این قرار بود:
همسر عزیزم خواستم به شما اطلاع بدهم که من تازه رسیدم وسفر آرامی داشتم.اینجا همه چیز فراهم است.کامپیوتر و اینترنت هم دارد.ضمنا امکانات رفاهی اینجا کامل است و مرتبا افرادی جهت رفاه حال و تامین راحتی من مراجعه و سفارشات را در اسرع وقت انجام میدهند.

خوشحالم از اینکه دو روز دیگر که سفرت آغاز میشود در مکان مورد دلخواهت ملاقاتت خواهم کرد.امیدوارم سفر خوبی در انتظارت باشد.

پارس گیلدا

طنز بودن مطلب بماند.واقعیت قضیه این است که سرعت پیشرفت علم از سرعت گذرعمرمان بسیار سریعتر است واگر در زمینه های مختلف نجنبیم و کمی بیشتر تلاش نکنیم از قافله عقب خواهیم ماند.

پیچیدگی های تکنولوژی

مطالب بیشتر

نمایش بیشتر

مدیر سایت

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق / چار تکبیر زدم یکسره بر هر چه که هست..! "حافظ" ......؛ نام و نام خانوادگی:حسین شعبانی مژدهی ؛ شغل: آزاد؛ تحصیلات: لیسانس در مهندسی؛ متاهل و پدر ؛ علاقمند به طبیعت گردی و کوهنوردی و عکاسی ومستندکردن تجارب نزدیک به هفت دهه پیمایش در این محنتگه خاکی..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا