اجتماعی

تاریخ تولد لاکچری

تاریخ تولد لاکچری

تاریخ تولد لاکچری:

اعلام شده است برخی از تختهای اتاق عمل بیمارستانها برای ساعت نه و نه دقیقه مورخ 99/9/9 جهت انجام زایمانهای لاکچری به منظور ثبت تاریخ تولدهای لاکچری حتی تا سیصد میلیون تومان نیز رزرو شده است.از طرفی مسئولان ثبت احوال جهت بی اثر کردن این اقدام لاکچریان اعلام نموده اند که همه تاریخ تولدهای نیمه اول آذر99 را 9/9/99 ثبت خواهند نمود.

شخصی به ملانصرالدین مراجعه کرد واز درد ریش مینالید!ملا پرسید چه خوردی؟گفت نان ویخ!گفت تو، نه دردت درد آمیزاد است ونه خوراکت .برو که درد تورا درمانی نیست!.

 

پارس گیلدا

در سالهای اخیر مصرف زدگی بنحو فزاینده ایی وارد زندگی اقشار برخوردار شده است. عدم موفقیت دولتها مخصوصا دولتهای مرتبط با کشورهای توسعه نیافته در رابطه با توزیع عادلانه ثروت سبب شده که شکاف بین اقشار غنی و فقیر بیشتر شده وقشر متوسط به سمت فقیر شدن میل نماید.قطعا این نوع گُسلها بنفع توسعه کشورها ارزیابی نشده و موجِد بحرانهای وسیع اجتماعی و فروپاشی خواهد شد.زندگی لاکچری،تاریخ تولد لاکچری،تفریحات لاکچری وامثالهم جایگاهی در یک جامعه سالم ندارد.فقرآگاهیها و بی هدف بودن مردمان در اینگونه جوامع و حصول ثروتهای بادآورده ناشی از رانت و رابطه و…دلایل بارز رشد این نوع تلقی از زندگی ست.

تاریخ تولد لاکچری

مطالب بیشتر

نمایش بیشتر

مدیر سایت

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق / چار تکبیر زدم یکسره بر هر چه که هست..! "حافظ" ......؛ نام و نام خانوادگی:حسین شعبانی مژدهی ؛ شغل: آزاد؛ تحصیلات: لیسانس در مهندسی؛ متاهل و پدر ؛ علاقمند به طبیعت گردی و کوهنوردی و عکاسی ومستندکردن تجارب نزدیک به هفت دهه پیمایش در این محنتگه خاکی..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا