طنزوسرگرمی

اکازیون

اکازیون(رهن ، اجاره،فروش)

اکازیون:

مسیر روستای دارستان رودبار

يك واحد اپارتماني با امكانات خواب وپذيرايي و اشپزخانه اُپن جملگي مشترك!بدون همسايه، همراه با آسانسورمجهز به موتور كلاغ پر! وايفون تصويري ودوربين مدار بسته زاغ سياه !وخط تلفن همراه قارقار! برِ جاده اصلي مجهز به حمام وجكوزي لب چشمه ايي مشروب به آب صد در صد معدني خالص به همراه دیگر شرایط عالی به صورت اجاره ،رهن كامل يا فروش واگذار ميشود!.
بديهيست با توجه به نزديك بودن فصل بهار، متقاضيان با شرائط بهتر در الويت خواهند بود!.
ضمناً اين اگهي تمديد نخواهد شد!.

پارس گیلدا

میل به تجمیع امکانات رفاهی جهت زندگی،بدور از مزاحمتهای جانبی،همواره آرزوی همه انسانها بلکه اصولا موجودات زنده بوده است.این میل وقتی که انسان از کودکی به نوجونی و جوانی و میانسالی و کهنسالی و پیری سیر پیدا میکند همواره وجود دارد اگرچه ممکن است در شکل آن تغییرالتی بوجود آید ولی محتوا تغییر نمیکند.از بین موجودات زنده،انسانها مخصوصا ایده آل گرا و کمال طلبند وبدنبال بهترینها هستند.بهترینهایی که برای آنها رفاه و آسایش وصد البته آرامش به همراه داشته باشد.آرامش محصول داشتنهای زیاد نیست بلکه محصول قانع بودن به داشته های موجود و استفاده حداکثری از آن است.چیزی که اغلب ما فراموش میکنیم و فکر میکنیم با کسب مال وثروت فراوان وداشتن خانه های متعدد و…. میتوانیم به آرامش برسیم در حالیکه اینطور نیست.

اکازیون

مطالب بیشتر

نمایش بیشتر

مدیر سایت

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق / چار تکبیر زدم یکسره بر هر چه که هست..! "حافظ" ......؛ نام و نام خانوادگی:حسین شعبانی مژدهی ؛ شغل: آزاد؛ تحصیلات: لیسانس در مهندسی؛ متاهل و پدر ؛ علاقمند به طبیعت گردی و کوهنوردی و عکاسی ومستندکردن تجارب نزدیک به هفت دهه پیمایش در این محنتگه خاکی..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا